Registrace

POKUD CHCETE HRÁT COMBAT ARMS – MUSÍTE SE REGISTROVAT NA OFICIÁLNÍCH STRÁNKÁCH!

Klikněte sem, na registrační stránku – ukáže se vám toto:

NEXON Europe ID – napište sem váš NICK. A teď pozor: použijte pouze standartní znaky (abeceda a číslice) nic jiného! TO ZNAMENÁ – ŽÁDNÉ ěšřšž.,_!)ú)(‘!” atd… Pokud vám to vyhodí hlášku: “Your ID is unavailable. Please try another ID” přesně něco podobného jste tam napsali nebo je tento nick už zabraný jiným hráčem. Pokud je vše OK, vedle okénka se zobrzí modré odškrtnutí a můžete vyplnovat dál.

Forum ID, stejné jako u NEXON Europe ID až na to, že se nick nesmí shodovat s prvním nickem co jste zadali a musí mít 4-12 písmen. A zasepozor: použijte pouze standartní znaky (abeceda a číslice) nic jiného! TO ZNAMENÁ – ŽÁDNÉ ěšřšž.,_!)ú)(‘!” atd…

Password: napište vaše heslo (MUSÍ OBSAHOVAT ČÍSLA A SPECIÁLNÍ ZNAKY JAKO  !”:?_/(ˇ% atd…)

Confirm password: znovu to samé heslo (hesla se musí shodovat)

E-mail : napišta sem váš email

Confirm E-mail: znovu email – potvrzení (musí se shodovat s předchozím)

NAME : První okénko vyplňte jménem (např. Jan), druhé příjmením (např. Novak) Opět pozor: použijte pouze standartní znaky (abeceda a číslice) nic jiného! TO ZNAMENÁ – ŽÁDNÉ ěšřšž.,_!)ú)(‘!” atd… Pokud vám to vyhodí hlášku: “No special characters on your name” přesně něco podobného jste tam napsali.

Birthday : 1. vyberte den narození 2. měsíc narození 3.rok narození

Gender : čili pohlaví,  zaškrtne myší: MALE (mužské) nebo  FEMALE (ženské)

Zaškrtněte první políčko (souhlasíte s podmínkami), to druhé nezaškrtávejte (ledaže byste chtěli dostávat emaily od Nexonu s nabídkami)

Kliněte na “SIGN UP” a je hotovo.

P.S. Pokud je cokoliv špatně vyplněno, zůstane to orámované v modrém políčku.