Welcome Guest ( Přihlásit se | Registrovat )

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Combatarms.ura.cz mi hlásí BAN na web!
PříspěvekNapsal: čtv 26. led 2012 22:45:43 
Velitel Fóra
Velitel Fóra

Obrázek

Pashaak píše:
MansonCZ píše:
Ahoj chtěl bych se jen zeptat , když jsem chtěl dneska vlezt sem na stranky tak mi to hodilo tuhle hlášku Máš BAN, šašku. A máš ho za spam, za trapný odkazy, vydávání se za jiného hráče, za sprostý slova nebo za cheatování, vyber si.a nevim co si o tom myslet a ani nevim že bych se nějak provinil.......

Zdar,

tvůj dotaz nejspíš směřuje k této IP ***.***.***.***

S největší pravděpodobností jde o nějakou náhodnou chybu. Zkus promazat historii prohlížeče, kterej používáš.......

MansonCZ píše:
Ahoj a děkuju ,zdá se že to pomohlo to promazáni historie prohlížeče ;) ještě jednou moc děkuju

Pomohlo v 95% případů, který jsem dosud s vámi řešil takže asi tak.

:arrow: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera po promazání naprosto bez problémů.
:arrow: Explorer občas kraví, pomůže většinou promazání, restart počítače, spuštění. Nebo ještě jedno řešení: Nepoužívat explorer. :lol:
:arrow: Nefunguje jeden prohlížeč? Zkuste jinej a jste opět tady.
:arrow: Nefunguje nic? Počkejte 10 minut a zkuste znovu.

Pokud to nezabere, obraťte se na nás přes PM.

Pokud jste šašci, kteří jsou si vědomi toho, že tu spamovali, postovali hovadiny, vydávali se za jiného hráče, byli nad rámec sprostí, cheatovali a nedej bůh se tady s tim ještě chlubili, obraťte se na nás přes PM. Odměnou vám bude ban i na fóru + patřičná AH. ;)

// Problém je na straně našeho poskytovatele hostingu. Jinými slovy, máme svázané ruce. Doufám, že to brzy vyřeší. Prozatím buďte trpěliví a klikejte dokud se sem neprokopete.

Pokud potřebujete pouze na fórum, obejdete chybné hlášení přímým odkazem :arrow: http://combatarms.ura.cz/forum/

Ronon: A jsem u jádra problému - toto je fanouškovské fórum, které dělá pár nadšenců zadarmo pro DESÍTKY TOTÁLNÍCH VYPATLANCŮ, kteří nedovedou ocenit, že pro ně někdo něco dělá a jediné co se po nich chce je, aby dodržovali alespoň pár pravidel....

Předmět příspěvku:
Napsal:  

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]