Welcome Guest ( Přihlásit se | Registrovat )

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nové pravidlo slušného správania
PříspěvekNapsal: ned 26. čer 2011 14:13:06 
Velitel Fóra
Velitel Fóra

Vzhľadom na premnožené slovné vulgarizmy na fore sa odteraz dava do platnosti nové pravidlo a za jeho porušenie sa bude odteraz trestať nasledovne:

1. Porušenie: BAN 15 dni
2. Porušenie: BAN 30 dni
3. Porušenie: Trvalý BAN

Read the portal / forum rules, "hater".

Profil Zobrazit autorovy stránky  

Předmět příspěvku: Re: Nové pravidlo slušného správania
PříspěvekNapsal: čtv 05. dub 2012 17:44:52 
Velitel Fóra
Velitel Fóra

Jakékoli urážky administrátorů, moderátorů fóra popř. správců webu, zpochybňování jejich činnosti, pokusy o vyhrožování, zesměšňování jejich práce/autority či jakýchkoli pravidel se od této chvíle trestá okamžitým trvalým banem na všechny části portálu a přidělením patřičné AH.

Cr43kZoR: píše:
S jinýma adminama problém nemám a plně je respektuju. Za to s Blasterem tu má problém opravdu hodně lidí....

Ano..... Odteď stačí abych našel např. toto v shoutu. To je přesně ono, názor jak lejno... S Blasterem tu má problém hodně lidí, tak proč ne i já. Rejpu se prstem v nosu a aniž bych věděl co se vůbec děje, půjdu někam dělat problémy. Pak se ovšem svezu s celou skupinou a jestli se tomu budu divit, jsem blb!!!

Máte problém s jedním adminem? To máte automaticky problém se všemi, protože my toto vytváříme jako team! Docela by mě občas zajímalo co vytváříte vy...... moment....... ne....... teď jsem si vzpomněl, že je mi to vlastně úplně jedno.

Příští tejden ve středu (16 minut po půlnoci pokud vás to zajímá) by to byly přesně 3 roky, co tady neskutečnym způsobem zkoušíte posouvat hranice naší tolerance, ochoty a trpělivosti. Škoda, že se toho výročí nedočkáte pokud budete takhle pokračovat. A až vás odsud začneme vymetat, třeba se konečně Ajvn u každý aktuálky nedozví že dělal překlad k "hromadě sraček" "dementní hře" "kreténskýmu eventu" a bůhví čemu dalšímu. Můžete si to klidně překládat sami na tom vašem debilnim FB (pokud umíte alespoň do deseti, trochu česky a trochu anglicky).

Ronon: A jsem u jádra problému - toto je fanouškovské fórum, které dělá pár nadšenců zadarmo pro DESÍTKY TOTÁLNÍCH VYPATLANCŮ, kteří nedovedou ocenit, že pro ně někdo něco dělá a jediné co se po nich chce je, aby dodržovali alespoň pár pravidel....

Předmět příspěvku:
Napsal:  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]