Welcome Guest ( Přihlásit se | Registrovat )

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: -----PRAVIDLA------IGNORACE = SMAZÁNÍ ČTĚTE!
PříspěvekNapsal: úte 20. črc 2010 13:00:37 
Velitel Fóra
Velitel Fóra

Tato sekce je určena pro borce a borkyně, kteří by snad rádi udělaly vlastní EVENT nebo nějakou skupinovou akci (například společné zahrání Cabin Fever v určitou dobu)

PRO EVENT
- Nové téma zakládejte vždy jako "[EVENT]" na začátku názvu. Například: [EVENT] název eventu.
- event musí vždy obsahovat: čas, datum, místo, pravidla (mapy, mod, omezení, odměna atd...)
- Žádné "ZAMASTÍME" nesmí obsahovat neurčité stanovy, příklad: "Budeme ASI hrát tohle a potom tamto, no to se dohodneme a napište mi, jak byste to chtěli."
- mezi eventy se snažte dodržet alespon pár dní rozestup
- Žádné hlasování - všechny údaje musí být pevné (Specky nebo ne - od toho je organizátor, ne hráči)

Až se event dohraje musí se zde postnout výsledky:

- založíte nové téma jako [VÝSLEDKY] název eventu
- to musí obsahovat SCREENY (výsledné tabulky)
- a musí zde být samozřejmě pořadí vítězů.
- potom kontaktujte mě (Ajvngou) na ICQ nebo emailu a já postnu vítězův SIG na úvodní stránku webu (to platí pouze pro event a bude záležet na tom, jak splníte všechny podmínky zde napsané a zda uznám, že event je opravdu tak super (např. odměna odpovídá důležitosti eventu)

Pokud bude event kvalitně zpracovaný - vždy se o něm zmíníme na úvodní stránce webu. Kontaktujte Axera nebo mě přes PM.

P.S. Pokud někdo nabídne do EVENTu hodnotnou cenu, jeho event může být i přímo na úvodní stránce s naší "oficiální" podporou.

PRO SPOLEČNÉ HRANÍ

- téma zakládejte vždy jako "[ZAMASTÍME]" na začátku názvu. Například: [ZAMASTÍME] DATUM.- příklad: [ZAMASTÍME] Čtvrtek 22:00 nebo [ZAMASTÍME] 25.9. 18:30

- napište čas, místo, heslo atd... co a jak.
- Zamastíme je prostě jenom společné hraní, pro turnaje, soutěže, zápasy použijte tag EVENT

Netolerují se žádné posty typu "přijdete?" "jaký mapy" atd... - postněte natvrdo datum, pravidla a vše co je uvedeno v pravidlech.

Profil Zobrazit autorovy stránky  

Předmět příspěvku:
Napsal:  

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]