Welcome Guest ( Přihlásit se | Registrovat )

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Blokovanej účet po 30.8.2013 - žádost o kontrolu údajů
PříspěvekNapsal: ned 01. zář 2013 10:41:47 
Nadporučík
Nadporučík

Oficiální vyjádření na foru Nexon a jaké jsou vaše šance

http://forum.nexoneu.com/announcement.php?f=1028&a=116

Zkusím to za pomoci Googlu přeložit

Proč se to stalo (přesné znění se od Nexon): • Jedná se o standardní postup. • Není to chyba přehrávače. • Nepravidelný aktivita byla zjištěna v rozmezí IP adres (internetová adresa).
--------- -------------------------------------------------- ------------
Proč byl váš účet zablokován? Jak jste viděli při pokusu o přihlášení na účtech byly zablokovány kvůli podezřelé aktivitě. To znamená, protokoly o účtu výstavě bylo přístupné někdo jiný než vy, nebo někdo pokoušel se proniknout do vašeho účtu hádání hesla. Z tohoto důvodu má přístup k účtu bylo zablokováno. Musíte ověřit, že jste skutečným vlastníkem.
Můžete to udělat dvěma způsoby: 1) Pokud jste použili skutečnou e-mailovou adresu, nebo stále máte přístup k e-mailové adrese můžete sledovat přímo dopředu ověřit account.
2) Zkontrolujte, účet prostřednictvím nové e-mailové adresy. Chcete-li použít tuto možnost, musíte zadat bezpečnostní informace Jméno, příjmení, datum narození a starou e-mailovou adresu.
Není absolutně žádný důvod proč by ste si neměli pamatovat tyto informace, pokud jste zadali falešné informace, když jste vytvořili svůj účet. Zadání jména a příjmení jsou malá a velká písmena, takže pokud máte informace špatně. Protože mnozí z vás si nepamatujete informace, které jste zadali . Neexistuje nikdo na fóru kdo by vám mohol pomoci. Nemáme přístup na účet příslušné informace.
------------------------------------------------------------------------------------

Jedinou možností je obrátit se na zákaznickou podporu na následující odkaz: http://support.nexoneu.com/Main/frmNewTicket.aspx Tento odkaz se dostanete přímo k Lost ID a heslo oddělení.
Jak psát si lístek: • Napiš srozumitelně angličtiny, francouzštiny, německy nebo turecky
Vžádném případě nevyhrožujet vůči Nexon. Jinak se agent vůbec nebude zajímat o váš dotaz a pošle ho do koše
• Napište všechny informace které víte • Odpověz požadované informace agentem CS prokázat, že jste jejím vlastníkem. Obrázky nebo videa z vás ve hře nejsou důkaz a nebudou akceptovány. Pamatujte si, že zůstat zdvořilý a uctivý. Agenti Zákaznická podpora se bude zabývat (očekávám) tisíc vstupenek, nebudou trávit čas na někoho, kdo je drzý, když mnoho dalších čekají. Nespamujte lístky. Vše, co se stane, je další lístek se připojí k BOTTOM z fronty. Vše, co spam zabírají více času pro agenty zákaznickou podporu což znamená, že trvá déle, je se dostat přes lístky.

Mám prozbu od někoho kdo umí dobře anglicky aby napsal vzor pro

Subject*
Message Body*

Protože to co sem tam vypotil díky překladaču google budu akorát tak za debila
Děkuji

// Téma nastaveno jako důležité. Pashaak

http://www.youtube.com/watch?v=ukAtkNFY ... re=related

Předmět příspěvku: Re: Blokovanej účet
PříspěvekNapsal: ned 01. zář 2013 11:19:41 
Rotmistr
Rotmistr

když jste dali confirm email kam vás to hodilo??

Profil Zobrazit autorovy stránky  

PříspěvekNapsal: ned 01. zář 2013 11:36:30 
Velitel Fóra
Velitel Fóra

misar: Kazdemu by to malo hodit na stranku e-mailovej schranky ktoru zadal pri registracii uctu.

Read the portal / forum rules, "hater".

Profil Zobrazit autorovy stránky  

PříspěvekNapsal: ned 01. zář 2013 13:35:36 
Velitel Fóra
Velitel Fóra

Morti, subject a message body v tomto případě snad jedině předmět zprávy = věc, nadpis a message body stať, čili vlastní znění/text zprávy.

Jinak já šel tou cestou pro změnu e-mailu a věřte nebo ne, formulář mi asi 3x spadnul. Ne, že bych na tom byl nějak závislej, ale už jsem byl smířenej s tim, že se do hry taky nedostanu. Pokud vám to někde spadne, v žádném případě nezavírejte okno prohlížeče a pokud to jde, zkuste stránku obnovovat (nejlépe pomocí klávesy F5) dokud se to zase nechytne.

K textu jen dodám, že autorem je Zalensia (FM) a moderátoři ofiko fóra s tím v podstatě nemají nic společného, tudíž oni vám nepomohou. Nemá cenu jim nadávat nebo si na ně jakkoli stěžovat.

Rovněž v této souvislosti připomínám, že jakékoli vyhrožování na supportu Nexonu, popř. nadávky do čtyřprstých kreténů či šikmookých opic povedou bleskem k uzamčení vaší žádosti a tím i cesty k vašemu účtu, tudíž doporučuju zatnout zuby i když vím, že ve vaší situaci to není zrovna nejjednodušší. Držím všem palce!!

Ronon: A jsem u jádra problému - toto je fanouškovské fórum, které dělá pár nadšenců zadarmo pro DESÍTKY TOTÁLNÍCH VYPATLANCŮ, kteří nedovedou ocenit, že pro ně někdo něco dělá a jediné co se po nich chce je, aby dodržovali alespoň pár pravidel....

Předmět příspěvku: Re: Blokovanej účet po 30.8.2013
PříspěvekNapsal: ned 01. zář 2013 14:03:13 
Nadporučík
Nadporučík

No já sem ten protokol zkoušel vyplnovat 2 x deně od středy a teprve dnes ráno se mi to povedlo odeslat . Něco sem tam vypotil projistotu sem dodal i těch pár fotek ze hry , ikdyž sem před třemi týdny předělával PC a moc jich tam nebylo a nějakou starou sem použil z FB co sem se chlubil ve skupině ... No nic já ještě nějaké šance mám zatím.

http://www.youtube.com/watch?v=ukAtkNFY ... re=related

PříspěvekNapsal: úte 03. zář 2013 12:27:16 
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Hodilo mi to taky. Jak říká Pashaak, na nový mail to prostě nejde, poslal jsem si na starý, odklikl ve Spamu odkaz a hotovo. Pak sem jen synkovi ukázal, jak se mi to seká a když i on nakonec uznal, že tohle se opravdu hrát nedá a odpustil mi, že s ním hrát nebudu (samotnýho ho to zatím moc nebaví naštěstí), zase sem to vypnul.

Personal record 1.7.2011 - Best killer with TPG-1 in CA EU

Hraju to už jen proto, že se nudím a tak to taky vypadá :-)

PříspěvekNapsal: čtv 05. zář 2013 18:51:48 
Svobodník
Svobodník

Ahoj, nevím jestli to s tímto tématem souhlasí, ale dnes jsem se pokusil oživit můj asi 2 roky starý, nepoužívaný účet. Mám ID + údaje (jméno, přijmení, email a datum narození), ale nemám heslo. Na stránkách combatu jsem si chtěl vyžádat své heslo, takže tam napíšu to ID + ty údaje. - Pohoda napíšou, že email byl úspěšně odeslán. Tak jdu na email a tam nic, čekám téměř celé odpoledne a stále nic. Je možné, že ten účet už nejspíš neexistuje? Zajímavé je, že když si chci vyžádat ID, tak to mi napíše hned. Mohl by mi někdo poradit co s tím? Děkuji všem ochotným.

Unv

PříspěvekNapsal: čtv 05. zář 2013 19:45:04 
Nadporučík
Nadporučík

Unv, co takhle napsat nick ve hre , pak se da zjistit, jestli je tento nick jeste aktivni...

PříspěvekNapsal: čtv 05. zář 2013 19:51:11 
Svobodník
Svobodník

Masto, ten kdybych si pamatoval xD

PříspěvekNapsal: čtv 05. zář 2013 20:23:59 
Desátník
Desátník

UnVeLiVBleCZ píše:
Ahoj, nevím jestli to s tímto tématem souhlasí, ale dnes jsem se pokusil oživit můj asi 2 roky starý, nepoužívaný účet. Mám ID + údaje (jméno, přijmení, email a datum narození), ale nemám heslo. Na stránkách combatu jsem si chtěl vyžádat své heslo, takže tam napíšu to ID + ty údaje. - Pohoda napíšou, že email byl úspěšně odeslán. Tak jdu na email a tam nic, čekám téměř celé odpoledne a stále nic. Je možné, že ten účet už nejspíš neexistuje? Zajímavé je, že když si chci vyžádat ID, tak to mi napíše hned. Mohl by mi někdo poradit co s tím? Děkuji všem ochotným.

Unv

Pokud máš email na seznamu, nebo nějakém podobně "fungujícím" webu, tak v klidu počkej do zítra a až potom to začni řešit :D

Obrázek

PříspěvekNapsal: čtv 05. zář 2013 20:56:49 
Nadporučík
Nadporučík

UnVeLiVBleCZ píše:
Masto, ten kdybych si pamatoval xD

tak v pripade kdyz si nepamatujes nick ve hre tak to bude hodne obtizne se k nemu dostat z5.. spise nemozne .... ja se seznamem jako emailem nemem problem tal sem at mi to poslou na seznam a behem 5 sec jsem mail obdrzel takze nevim nevim jestli ti cekani neco pomuze... maximalne si mohl napsat na suport ale tam chcou doprobne napsat co nejvic veci ohledne toho uctu a kdyz si ani nepamatujes jeho nick tak je to asi v hajzlu ...

PS : k tomu co psal AE-86 bych se radeji podival jestli to neni ve spam.... nez cekat protoze jestlize ti doted neprisel tak pochybuji ze ti prijde zitra podle me je tam jinej mail zadany kdyz se vytvarel tento ucet o kterem mluvis ....

PříspěvekNapsal: pát 06. zář 2013 23:39:47 
Vojín
Vojín

Mám asi stejný problém jako všichni, tak se chci jen zeptat pamatuji si přihlašovací údaje ale e-mail už ne protože jsem k němu zapoměl heslo a samozřejmě id také nevím tak jaké mám šance jo jinak nick ve hře je STUWE klan URNA SPEC TACTIC hodnost MAJ3

PříspěvekNapsal: sob 07. zář 2013 4:20:48 
Velitel Fóra
Velitel Fóra

Pokud si pamatuješ alespoň e-mailovou adresu, stačí dle pokynů ve formuláři vyplnit a nechat si zprávu poslat na novej. K tomu je ale navíc potřeba jméno, příjmení a datum narození.

Ronon: A jsem u jádra problému - toto je fanouškovské fórum, které dělá pár nadšenců zadarmo pro DESÍTKY TOTÁLNÍCH VYPATLANCŮ, kteří nedovedou ocenit, že pro ně někdo něco dělá a jediné co se po nich chce je, aby dodržovali alespoň pár pravidel....

PříspěvekNapsal: sob 07. zář 2013 10:45:48 
Vojín
Vojín

DĚKUJI ZA POMOC

Předmět příspěvku: Re: Blokovanej účet po 30.8.2013 - žádost o kontrolu údajů
PříspěvekNapsal: úte 30. říj 2018 10:23:45 
Vojín
Vojín

Instagram is a social networking app which allows its users to share pictures and videos with their friends. The app can be downloaded for free from the usual app stores. You can start Instagram video downloader here.

Předmět příspěvku:
Napsal:  

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]