Archív

Archív pro ‘WEBnews’ Kategorie

Nová verze Combat Arms: Line of Sight

Nevěřím… od 31.3.2015 se rozjede uzavřené beta testování nové verze Combat Arms. Toho se můžete zúčastnit i vy a registrovat se zde. Kromě novější grafiky nabídne propracovanou customizaci zbraní a realistické zbraně v kombinaci se superschopnostmi a třeba i se smrští meteorů.

WEBnews

Combat Arms TeamSpeak 3 Server


A je to tu. Konečne máme dokončený vlastný TeamSpeak 3 server.Je to verejný server a hlavným administrátorom je _MASOX_.
Je to ideálny server pre Klany aj zábavu pri hre Combat Arms.
Jeho IP Adresa je 176.9.54.250:11177

176.9.54.250:11177

WEBnews

Oktoberfest

03.10.2013


Oktoberfest sa rozšíril do Combat Arms a nejako premenil všetky naše hisec veci do sudov, čo je jasne nealkoholický nápoj! Od 20. septembra do 22.októbra, hráči budú môcť vyberať rozšírené itemi z Oktoberfest-sudu.

– Počas tejto doby, bude pokles sadzby hisec veciach zvýšený na 150%.
– Počet možných trvalých položiek z Oktoberfestu Black hisecu bude strojnásobení!

WEBnews

Nová udalosť


Tento mesiac aktualizoval úplne novú udalosť, ktorá vám umožní možnosť získať obrovské odmeny len za prihlásenie do Combat Arms!
Event trvá od 25.09.2013 do 28.10.2013
Behom tohoto eventu môžeš získať Famas na PERMANENT !

WEBnews

Chcete přispívat na web?

canews
Pokud máte někdo zájem o psaní novinek sem na web, stačí se ozvat na email Ajvngou@seznam.cz. Jak jste si určitě všimli, poslední dva týdny zde nepřibylo nic a já už jednoduše nemám moc chuť sem něco přidávat. Požadavky jsou jasné, musíte umět přelouskat to, co se píše na oficiálních stránkách a musíte trošičku znát html (tzn. umět přidat obrázek z odkazem v html kódu – je to primitivní, kdyžtak se dá použít i nějaký html editor a kód z něj jenom vložit sem na stránky). Taky byste měli mít základní znalost české/slovenské gramatiky a věk pokud možno 17+. Jestli znáte administrační prostředí WordPressu, tak jste úplně za vodou.

WEBnews

Možné řešení problému nespuštění CA

Po posledním updatu se vynořila spousta problémů se spuštěním hry… Prošel jsem si oficiální fórum a objevilo se tam jedno možné řešení, které samozřejmě není pro všechny, ale pár z vás jistě potěší.

1) Pokud máte v PC zapojeny nějaké joysticky, gamepady apod. přes USB, ODPOJTE JE. Hra by se vám měla rozjet.

2) Pokud jde o stáhnutí hry přes downloader – nestahujte samotný downloader (asi 1,9 MB), ale zkuste si stáhnout klienta ZDE: http://uk.gamespot.com/combat-arms/downloads/platform/pc/ – vyberte si soubor “Combat Arms v6.8 Client”. Full client z oficiálních stránek zmizel. Myslím, že to bude přetížením, protože spoustě lidí to nejelo a snažilo se ho stáhnout. Snad se zase objeví.

Edit: Pokud vám nejde stáhnout hra přes downloader, stáhněte si ji komplet ZDE a downloader nepoužijte.

V komentářích napište, jak jste dopadli.

WEBnews

Video k eventu MVP

Noví specialisté

Ani ne tak noví, jako spíš “upravení specialisté”. Pokud si je nyní koupíte na 30 dnů, získáte ke každé koupi i 1x FREE MYST-N bednu navíc. Pokud na 7 dní, tak 1 FREE MYST-99N. O úpravách statistik se můžete zmínit v komentářích. Nabídka platí od 23.5. do 29.5.2012.

WEBnews

Sleva 30 %

Od 18.4. – 24.4. 2012 můžete kupovat tyhle bedýnky + renewal kit o 30 % levněji. No, nekup to.

WEBnews

Uvítání navrátilců

Od 21.3. – 3.4.2012 dostanete do inboxu tyhle věcičky v tabulce pokud jste nehráli Combat Arms více jak dva měsíce. Ostatní je mohou koupit za tuto výhodnou cenu. Nevyužité věci po eventu zmizí.

WEBnews

Bitva odstřelovačů

Pokud zabijete 400 nepřátel sniperkou během eventu (14.3. – 20.3. 2012) dne, získáte změnu barvy nicku na 7 dní, což je celkem slabá odměna, když uvážím, že pernamentní změna barvy tady už byla a nemuseli jste se kvůli tomu tolik zapotit. POZOR ZMĚNA! Odměna se mění na  Custom Recticle Type 4 (30 dní). Takže dostanete změnu zaměřovače. Odměnu se vám objeví v inboxu až po další údržbě.

WEBnews

Údržba 15.2.2012

Myslím, že to už ani není nutné psát, že každou středu (až na řídké výjimky) probíhá pravidelná údržba serverů. Takže zítra 15.2.2012 od 3:00 do 8:00 se nepřipojíte na servery.

WEBnews