Archív

Archív pro ‘CA news’ Kategorie

Line of Sight nebude

canewsPoslední článek téměř před rokem a půl zmiňoval novou verzi CA jménem Line of Sight. Nyní Nexon oznámil, že projekt se ruší. Hra by sice vyjít mohla, ale už pod jiným vydavatelem. Pokud snad stále chcete sledovat vývoj, musíte už na stránky vývojářů Black Spot. Nicméně Nexon slibuje nějaký “obrovský” update, největší update v historii hry.

CA news

Nová mapa Heavy Metal

!! Perma zbraně za GP !!

canews

Po dlouhé době se hlásím s mimořádnou aktuálkou, která by vás mohla opravdu zajímat. V posledním updatu Nexon letmo zmínil, že přidává do shopu možnost nákupu čtyřech zbraní na perma. Nejspíše se jedná o formu kompenzace za to, že odebrali GP kufry a některé GP/EXP bonusy a to nejen ze shopu, ale i z wheel of fate a odměn z daily jobs. Farmení GP bude odteď evidentně o něco obtížnější. Dále Nexon mlčí, tudíž netuším jestli je tato nabídka časově omezena do příštího updatu nebo už pojede trvale, každopádně nespoléhejte na to, že si to nerozmyslí a pokud můžete a některou ze zbraní stále postrádáte ve svém inventáři, rozhodně kupujte. Pojďme se ještě podívat o které zbraně se jedná a za kolik. Číst více …

CA news, Update

Nová mapa Crystal Tower

Nová mapa pro FireTeam

Nová mapa je už za dverami

Nová mapa už klope za dverami …
Ak ste si mohli všimnúť, práve skončila súťaž o navrhnutie mapy a víťazom sa stal dizajnér mapy Oil Rig, takže sa máme na čo tešiť.
Pre zvedavcov tu je podrobnejší náhľad a plán mapy.
http://forum.nexoneu.com/showthread.php?1009073-Combat-Arms-Europe-User-Map-Contest-FractalShot
S pozdravom _MASOX_

CA news

Porucha na Oficiálnej stránke CAEU

03.10.2013

Určite ste si všimli, že na Oficiálnej stránke CA je dosť nefunkčných odkazov/vecí ohľadom profilu až po rank.
Problém je v tom, že majú technické problémy s webovým serverom.

POZOR!
Herné servery niesu týmto problémom ovplyvnené.
Problém sa týka len webu.

O podrobnejších informáciach vás budeme informovať postupom času, pokým sa tento problém neposunie ďalej.
S pozdravom _MASOX_

CA news

26.6. – nová mapa

canews

26.6.2013 se odhalí nová mapa, kde si přijdou na své jumpeři:

CA news

Battle Master za GP!

Vojáci pozor,

jak Nexon slíbil, také splnil. Od dnešního dne máte možnost kupovat Battle Mastera i za GP. Poslední údržba rovněž přinesla menší změny a opravy chyb. Pojďme si v rychlosti sepsat jaké:

1) změny v ESL na serveru Charlie:
– nyní máte možnost volit počet hráčů buď 4v4 nebo 5v5
– hráči se již mohou připojit i v polovině utkání
2) bug rulety opraven
3) možnost kickovat u EM byla zvýšena z 15 hráčů denně na 30 (asi četli moji aktuálku :-D)
4) QR bug na Junk Flea 2 opraven
5) vychytány díry v bezpečnosti, aktualizace Hackshieldu

Co dodat? Moderní dobu nezastavíte. Auta jsou bez spojek, zubní pasta je zelená a Němci mají vlastní webovou stránku CA. Pokud by chtěl někdo čistě ze zvědavosti zabrousit, nebo je mu snad němčina bližší než angličtina, můžete kliknout ZDE. Jinak se to moc neliší. 😀

CA news

Junk Flea 2

Co nás čeká a nemine – nová mapa Junk Flea 2!

CA news

Pravidelná údržba

Jako vždy tu máme pravidelnou údržbu serverů. 7. 11. 2012 od 3:00 do 11:00 hodin. Nepojede hra, nepojede web. Co k tomu dodat? Asi nic, jelikož většina z vás stejně touto dobou spí. Maximálně tolik, že se opět mohou vyskytnout nějaké nečekané komplikace, takže buďte trpěliví, kdyby se to náhodou protáhlo.

CA news

Pravidelná údržba

Další pravidelná údržba serverů je plánována na středu 31. 10. 2012 od 3:00 do 11:00 hodin. Během této doby se do hry nepřipojíte. Jako vždy ErrorCode= -2/10060 tudíž poprosím bez zbytečného hnojení fóra tímto problémem. Výkřiky do tmy typu “kdy už to pojede” si nechte pouze sem, nebo nejlépe pro sebe a počítejte s tím, že v 11 hodin a 2 minuty to nebude! Předem děkuju za pochopení a spolupráci. Rovněž bylo oznámeno, že problémy s přihlašováním hráčů a spouštěním hry by měly být konečně vyřešeny tak uvidíme co nás čeká.

CA news