O webu / Kontakt

Úvod: Tyto stránky byly založeny 12.4.2009.  Jedná se o fan stránku ke hře Combat Arms. Web si klade za cíl, přinášet překládat novinky z oficiálních stránek a zvětšovat CZ & SK komunitu. Pokud máte cokoliv na srdci, co byste mi rádi řekli, použijte komentáře, FORUM nebo v případě, že byste rádi něco, co není řešitelné na tomto webu –  kontakt je:

ICQ: 335785854 (než mi napíšete na ICQ přesvěčte se, zda váš problém není na FORU nebo ve FAQ, pokud není a má to souvislost se hrou – NAPIŠTE HO NA FORUM! Na zprávy typu “Ahoj, jsi tam?” apod. NEBUDU REAGOVAT, také mi hned neposílejte žádost o autorizaci. Pokud mi tedy napíšete, řekněte IHNED váš problém či dotaz, jakmile budu online odpovím)

email: ajvngou@seznam.cz

Co najdeš na webu: Jsi začátečník? Přečti si recenzi a potom především návod na registraci. Také bys neměl minout tabulku TOP CZ a SK hráčů. Najdeš se tam i ty! Tabulku najdeš níže v pravém menu. Pokud jsi začátečník, určitě se ti šikne MANUÁL o hře (opět pravé menu). Pokud chceš mít v komentářích vlastní obrázek/fotku podívej se na tento návod. Forum ti pomůže nají snad všechny odpovědi, které potřebuješ, ale nejdříve se podívej především do sekce FAQ, kde najdeš odpovědi na různé ERRORY.

banner 88×31: 

banner 150×66:

banner 250×75: 

banner 468×60:

Ajvngou

uvod2