Domů > Eventy > Zastřel si svýho SkCz Armsáka

Zastřel si svýho SkCz Armsáka

Pár nadšenců se rozhodlo, že obohatí komunitní dění ve hře také něčím jiným než jen běžnými eventy, které pořádá Nexon. Někteří už si nejspíš všimli, že se tady na fóru rozjel malý komunitní event pořádaný členy klanu SkCz Arms. A co by to bylo za event, kdyby vítězové neutrhli alespoň nějakou tu odměnu že? Veškeré informace už vám podrobně sepsal Bambul na zdejším fóru. O co tedy jde si zde zopakujeme.

Kdy, kde a kdo?

V neděli 28.4.2013, okolo 20:00 SELČ se na serveru Alpha North, channel 5 objeví místnost s názvem “SkCzArms event” Založí ji podplukovník Bambul80, nikdo jiný a heslo k ní se všichni zaregistrovaní účastníci dozví po připojení na TS. Proč taková opatření? Protože nepochybuji, že vzniknou minimálně další 2 fake místnosti vedle a hafo dětí si zase bude dělat legraci nebo minimálně blokovat místnost eventu a dělat naschvály. EM bude samozřejmě rovněž Bambul, tudíž pokud by si někdo dal tu práci s registrací a domluvou pouze proto, aby předvedl něco z toho, co popisuji výše popř. další nepatřičné chování, bude z roomu vykázán dříve než se v něm stihne ohřát takže pozor na to! Náhradní moderátor za Bambula se bude volit pouze v případě, že ho uprostřed obýváku sežere lední medvěd a o této skutečnosti budete samozřejmě včas informováni. 😀 Celý event se protáhne přibližně do 21:30 SELČ. Pokud bude i potom nálada na paření, není vyloučeno, že se může rozhodit ještě pár her mimo event jen tak for fun. Pokud bude celkový zájem a akce proběhne v pohodě, rovnež není vyloučeno, že se v budoucnu bude něco podobného opakovat. Vše záleží hlavně na vás, tak se chovejte slušně a nepo*erte si to.

Co se hraje?

a) zahřívačka:
1. Pump Jack, One man army, 30 kills,
2. Junk flea 2, One man army, 30 kills
b) na ostro o ceny:
1. Sector 25, Elimination, 140 kills
2. Death Room, Elimination PRO, 11 kol
3. Short Fuse, Bombing Run, 9 kol

O co se hraje?

1. místo: Libovolná NX/GP zbraň na 30 dní
2. místo: Libovolná NX/GP zbraň na 7 dní
3. místo: 7 šedých klíčů
Pozn: Ceny jsou vyhrazeny pro hostující účastníky, nikoli pro členy klanu SkCz Arms.

Další výhody:

Pokud budete mít zájem, předvedete že ve vás něco je a budete se umět chovat, dostanete možnost rozšířit naše řady a teď pozor: Takové členství v klanu je časově omezené a vůbec nesouvisí s náborovými pravidly. Můžete být klidně neznámí bažanti, kteří hrajou týden a sem tam něco trefí. Stačí už jen chovat se jako lidi a mít trochu toho štěstí. Je to ve vašich rukou!!

Sponzor – děkujeme:

 

 

Pravidla:

No explo, no spec, no dual + povinnost registrovaných být na TS. Dále bez omezení.
Pozn: Na pochopení pravidla poměrně jednoduchá. Věnujte jim před startem půl minuty. Většinu záležitostí by měla eliminovat pravidla místnosti, ale i tak Bambul nebude mít čas řešit něco s borcem, který se zapomněl převlíct. Uvidí specku a rozloučí se s vámi bez šance na návrat. Raději se tomuto společně vyhněme ať pak nedojde k nějakému divení či dohadům.

Jak na to?

Jednoduše po přihlášení zde na fóru klikněte sem a pošlete Bambulovi soukromou zprávu s následujícím krátkým dotazníkem:

Předmět: [EVENT] Zastřel si svýho SkCz Armsáka

IGN: …vaše přesné jméno ve hře (bude ověřeno)
Kontakt: email/skype/facebook …hlavně ten, kde budete k zastižení
SkCzArms: zde můžete uvést jména lidí z SkCzArms se kterými / proti kterým byste nejraději hráli jejich účast se pokusíme zajistit //pozn. autora: hlavně tam nepište všichni jak tatrmani Blastera, audienci u leadera získá stěží jednou za čas hlavní admin 😀 😀

Mám zájem o případný vstup do klanu SkCz Arms. ANO / NE
Jsem schopen se připojit po dobu eventu na daný TS server. ANO / NE
Chápu podmínky soutěže a slibuji, že budu hrát čestně a podle svých nejlepších schopností. ANO / NE

Registrace budou uzavřeny v Sobotu 27.4.2013 ve 24:00 SELČ, zaregistrovaní účastníci i náhradníci budou o zařazení na startovní listinu vyrozuměni soukromou zprávou a přes uvedený kontakt. Pokud vám v účasti/odeslání dotazníku brání registrace na fóru, klikněte sem a zaregistrujte se. Pokud máte s registrací na fóru či odesláním SZ potíže, dotazy či další připomínky můžete psát i sem k newsce. Pokud to bude mít hlavu a patu, rád vám poradím.

Organizace, podpora:

Bambul80 – organizace, forum, registrace, sponzoring
Director8 – organizace, bannery, propagace MP
COMEBACK666 – propagace MP
Pashaak85 – organizace, buzerace, web & forum // jo… budu tam, utáhli jste mě jak starýho vořecha na zkaženej salám 😀

Poděkování zejména hráčům:

Bambul80, Director8, COMEBACK666, Dlhy44, misaacik18, MagicGreen15, PERNIK18, Glogis a dalším za osobní přínos, účast na eventu a vyhodnocování případných zájemců o členství.

Takže ještě jednou, pište dotazy a sledujte Bambulovo téma na fóru pro aktuální informace.

Hodně štěstí.

Eventy

Komentáře (4) Zanechte komentářNepište sprostá slova, jinak to jde automaticky do spamu.
 1. Headmisser
  24.04.2013 na 21:34 | #1

  @Pashaak
  jsem ochotnej darovat cca, 60 000 GP 🙂

 2. Pashaak
  24.04.2013 na 19:19 | #2

  @DeJvPsYchO

  Hoj, skype momentálně nevedu, ale pokud používáš stále stejnej mail jako při registraci, nebude pro mě problém vygenerovat nějaký heslo a poslat ti ho pro dočasnej přístup. Sám si ho pak můžeš kdykoli změnit. Pokud je i mail jinej, písni mi z něj (kontakt najdeš na webovce našeho klanu). Ověřím si tě a něco už vymyslíme.

  @Headmisser

  Díky za podporu, rozhodně se o tom Bambulovi zmíním a pokud bude mít zájem, spojí se s tebou. 😉

 3. Headmisser
  24.04.2013 na 16:06 | #3

  Ahoj . Jsem ochoten přispět GP . jestli bambul nebo kdokoliv z skcz arms souhlasí tak ať si mě přidá na Facebooku: Lukáš Forbelský
  Děkuju 🙂

 4. DeJvPsYchO
  24.04.2013 na 15:54 | #4

  Zdravim Pashaaku, potreboval bych pomoct s heslem zde, nechci to resit tady, nebo spis to tu ani resit nelze, takže pokud by bylo možno pridat si mě na skype: dejvid1122. Jestli to bude možne tak diky za ochotu 🙂